všetko čo potrebujete z google reklamy. Nič viac.

Výsledky podložené tvrdými číslami.

striktne výkonnostné ciele PPC REKLAMY

Tu už sa nehráme na pozície, kľúčové slová a reklamné texty. Tu všetko podlieha vášmu zisku. Z našich klientov vytvárame v programe Management jednotky vo svojom obore a to bez ohľadu na to, či v Malackách vyrábajú plastové okná, namontujú 300 klimatizácii ročne po celom Slovensku alebo postavia tisíc bytov ročne. Nezľakneme sa ani top IT firmy predávajúcej svoj produkt pre celý svet a stále sme radi ak môžeme pozdvihnúť biznis toho nášho malačana o 40% medziročne.

Proste, ak chápete, že vaše produkty alebo služby ľudia hľadajú, ste náš klient.

Prevádzkujete veľký e-shop s množstvom produktov alebo službu, ktorá je návštevníkoch z webu závislá? Chápete, že internet je pilier vášho biznisu a potrebujete cieliť reklamu na každého z nich, zmerať a vyhodnotiť koľko ste za neho dali a koľko vám zarobil? V tom sa vyžívajú naši skúsenosťami ošľahaní PPC-čkari. Vytvoríme vám rozsiahlu reklamnú kampaň získavajúcu zákazníkov za najnižšie náklady. Ale vždy len to čo potrebujete aby ste skutočne zarábali a nie len točili kredity.
Rozpočet máte plne pod kontrolou. Objednávky nechajte na nás.

Vytrieskame z Google reklamy všetko čo je podložené číslami.

Osobný prístup

Úspech vašich kampaní berieme osobne

Skutoční špecialisti

Pracuje pre vás PPC tím s 10 rončými skúsneosťami z tisícok kampaní.

Trvalý progres

Neustále hľadáme zlepšenia aby sme zvýšili výkon kampaní

POZRImE SA NA TO spolu

CHCEM BEZPLATNÝ NÁVRH

Ste v rukách certifikovaných profesionálov

Špecialisti GoUP sú pravidelne školení priamo v Google. Zúčastňujeme sa medzinárodných konferencii aby sme vám mohli prinášať novinky, ktoré fungujú! Vďaka rokom kvalitnej práce a stovkám spravovaných kampaní sú naši špecialisti najskúsenejší. Vašu kampaň berú osobne a pre jej úspech urobia aj zdanlivo nemožné.

Čo dokážeme
v programe Management

Reklamný systém Adwords je komplexný. Založiť si základnú kampaň môže byť jednoduché, no priviesť z nej reálnych zákazníkov je zložité. Nemusíte vlastniť rozsiahly e-shop aby Vám odborne vedená Google reklama dokázala prinášať veľa objednávok. Na to ale musí využívať všetky možnosti, ktoré sú práve pre váš biznis prínosné. V GoUP vždy používame pokročilé funkcie Adwords, ak pre vás majú význam:

Meriame konverzie (ROI)

Sledujeme ktoré kľúčové slová, prípadne umiestnenia a cielenia reklamy prinášajú najvyšší počet objednávok. Pre tento účel vám poradíme ako nastaviť váš web aby sme mohli merať výkon kampane aj keď nie ste e-shop.

Meriame návratnosť
nákladov na reklamu (ROAS)

ROAS nám umožňuje vidieť, či reklama za 10€ vygenerovala objednávku v hodnote 15€ alebo 150€. Nebudeme predsa míňať kredit tam, kde sa síce sypú objednávky, ale žiadny zisk.

Remarketujeme / retargetujeme

návštevníkov aby sme ich primäli uskutočniť objednávku. Remarketing je výborný a efektívny nástroj na oslovenie návštevníkov, ktorí sa nestali zákazníkmi a umožniť im spraviť správne rozhodnutie, ktoré od nich očakávame.

Remarketujeme dynamicky

pretože na návštevníkov výborne funguje, ak po celom webe narážajú na vašu reklamu, ktorá zobrazuje presne tie produkty / služby, ktoré si na vašej stránke prezerali!

Skriptujeme a automatizujeme, testujeme.

Ak máte stovky až tisícky položiek v eshope, nastavíme skriptované kampane, ktoré automaticky aktualizujú ceny produktov v reklamných textoch, zapínajú a vypínajú reklamy podľa dostupnosti na sklade, prípadne dokonca reagujú na ponuku konkurencie!

Ak nechcete, neúčtujeme vám založenie účtu a vytvorenie kampaní.

Pre dlhodobé kampane (6 mesiacov a viac) neúčtujeme poplatok za založenie účtu a vytvorenie PPC kampaní. Reklamný účet Adwords je vo vašom vlastníctve, máte k nemu non-stop prístup a všetky historické hodnoty a nastavenia v ňom vám ostávajú.

+ neustále vyhodnocujeme výkon kampaní, testujeme nové funkcie, ktoré vám môžu priniesť zisk a hlavne rozmýšľame. Rozumieme trhu, preto neustále premýšlame, vŕtame sa v Analytics a prehľadávame trendy aby sme našli tých zákazníkov, ktorí najlepšie nakupujú.

Hľadáme pre vás tých zákazníkov, ktorí najlepšie nakupujú

Aká je cena management-u?

Cena našich online služieb priamo zodpovedá náročnosti vašej kampane. Čiže čím viac času, skúseností a rôznych typov špecialistov si kampaň vyžaduje, tým bude drahšia. Rozumieme, že si neviete predstaviť, koľko hodín my potrebujeme a zveriť nám dôveru typu - robte, ja to potom zaplatím - nie je zrovna jednoduché, vytvorili sme preto základné Managementové varianty aby ste sa vedeli zorientovať. Od nich sa odrážame, no konečná podoba programu je stále na našej vzájomnej dohode.

CHCEM BEZPLATNÝ NÁVRH
Najobľúbenejšia voľba
Management Start 192 € mesačne Management 299 € mesačne Management + 625 € mesačne
Google vyhľadávanie Áno Áno Áno
Meranie objednávok (konverzií) Áno Áno Áno
Google Reklamná sieť Nie Áno Áno
Analýza zdrojov objednávok v Analytics (ROI) Nie Áno Áno
Analýza predaja produktov v Analytics (ROAS) Nie Áno Áno
Copywriter - tvorba a testovanie reklamných textov Nie Áno Áno
Tvorba responzívnych bannerov Nie Áno Áno
Pravidelný reportinga vyhodnotenie kampaní Nie Áno Áno
Pravidelná konzultácia stratégie pre rast vášho online biznisu Nie Nie Áno
TOTO CHCEM TOTO CHCEM TOTO CHCEM

Nedovolíme vám minúť peniaze na nezmysly len preto, že to chcete.

Ak ste niekde počuli, že taká alebo takáto reklama funguje, radi sa o tom s vámi porozprávame. Berieme ako svoju povinnosť ochrániť vašu investíciu, preto vám budeme dôrazne vyhovárať investovať tam, kde to nesplní vaše očakávania - vaše KPI (kľúčové ukazovatele výkonu). Alebo vám minimálne vysvetlíme čo môžete očakávať.

Google nám dôveruje už 10 rokov! Môžete nám dôverovať aj vy

našich klientov predlžuje svoje kampane bez prerušen

malých klientov si užíva svoje malé bezstarostné kampane

klientov sa teší z našich komplexných služieb online marketingu

S GoUP pracujem už takmer 2 roky a za ten čas prešla moja kampaň veľkými zmenami s výbornými výsledkami. Odkedy som prešiel na vyšší program Booster vidím, že sa s mojou kamapaňou denno-denne pracuje. Veľmi ma teší aktivita môjho senior PPCčkara a jeho orientácia na výsledok. Na nové funkcie ma niekedy musia presviedčať, no vidím, že využívame len to, čo prináša zisk. Výborné.

Peter Šimko Penta Investmetns

S GoUP pracujem už takmer 2 roky a za ten čas prešla moja kampaň veľkými zmenami s výbornými výsledkami. Veľmi ma teší aktivita môjho senior PPCčkara a jeho orientácia na výsledok. Na nové funkcie ma niekedy musia presviedčať, no vidím, že využívame len to, čo prináša zisk. Výborné.

Peter Šimko Microsoft

Veľmi ma teší aktivita môjho senior PPCčkara a jeho orientácia na výsledok. Na nové funkcie ma niekedy musia presviedčať, no vidím, že využívame len to, čo prináša zisk. Výborné.

Peter Šimko Microsoft

Socializujme sa. Dajte nám Like a nič Vám neujde.