Prinášame biznisom zisk z online marketingu, lebo nás to baví

Strikne výkonnostné ciele. Viac predať a viac zarobiť. To je všetko.

Nedodávame len online reklamU. sme partner vášho ONLINE biznisu, o ktorý sa kompletne postaráme

Ak si uvedomujete, že vaši zákazníci sú online, ste náš klient. Nejde o to kde by ste mali alebo nemali byť. Potrebujete len to čo vám zarába. Ale všetko čo zarába. Vyhľadávanie na Google - prirodzené aj platené, reklamnú sieť Google, Facebook, Instagram, RTB, funkčný web, použiteľný shop, vyššiu mieru konverzie. Sme tu pre vás.

Ak máme priestor rozvíjať vás, vy máte možnosť rásť. Ak považujete online za pilier svojho podnikania, či už ste živnostník, e-shop, firma s celoslovenskou alebo medzinárodnou pôsobnosťou, dostaneme vám z tej online reklamy maximálny zisk. Veríme online marketingu tak ako vy a sme pripravení odovzdať vám naše 10 ročné skúsenosti a spolu vás dostať na iný level biznisu.

Napr.: Vezmeme e-shop, ktorý má 10 000€ obrat a do roka z neho urobíme 30 000€ obrat

spolu Stanovíme vaše ciele

Úspech vašich kampaní berieme osobne

Navrhneme stratégiu

dáme hlavy dokopy a spustíme všetko čo má zmysel. Je jedno, či to bude PPC, SEO alebo sociálne veci. A nespustíme nič, čo je zbytočné. A tým to len začína, skutočná mágia ešte len príde

Vyhodnocujeme a optimalizujeme

s kampaňami denne aktívne pracujeme aby sme z nich dostali maximálnu návratnosť investície (ROI). A vymýšlame čo by sme ešte mohli zapojiť aby to zarábalo ešte viac.

POSUŇME VÁŠ BIZNIS NA VYŠŠí level

CHCEM BEZPLATNÝ NÁVRH

premyslené kampane s okamžitým výsledkom a dlhodobou stratégiou

Počuli ste už o frameworku alebo stratégii SEE-THINK-DO-CARE? Podľa nej pristupujeme k vašim publikám - zákazníkom podľa toho či zisťujú čo potrebujú (THINK) alebo sú pripravení objednávať (DO). Tak aby ste nevyhrávali len tých, čo idú po cene, ale tvorili si svojich zákazníkov počas ich nákupnej cesty. Vďaka tomu sa stanete e-shopom alebo službou, ktorá v ľuďoch zanecháva dobrý pocit z nákupu

ako to teda s tou online reklamou robíme?

V prvom rade sa nám ozvite. Hneď.

Potom si vás pozveme na kávu a budete mať monžnosť spoznať sa so špecialistami na každú oblasť, ktorá pre vás môže byť prínosná. Porozprávate sa s PPCčkarom o tom, čo by ste mali robiť ako by to malo prebiehať a aké by to malo mať výsledky, s marketérom o tom, ako sa majú návštevníci pohybovať po vašom webe a ako ich musíte merať aby ste vedeli čo prináša tých kvalitných, social media manažér vám ukáže čo pre vás dokážu robiť Facebooky a Instagramy. SEOčkár sa zapojí so svojim pohľadom na stav vašej organiky a dozviete sa čo to SEO vlastne obnáša. Ukážeme vám čo všetko sa dá a ako vidíme vaše kampane v Google Ads (Adwords), Facebook-u alebo Instagrame a či práve pre vás majú zmysel RTB (Real-time bidding) siete. A potom uvidíte, čo z toho a či vôbec vám to dáva zmysel.

Keď nám sadne chémia, navrhneme a spustíme mágiu.

Vytvoríme vám reklamné účty a v nich komplexnú štruktúru kampaní. Vyhľadávanie, reklamná sieť, remarekting, dynamický remarketing - proste všetko. Nastavíme Analytics aby sme to mohli aj merať, vyhodnocovať a reportovať. Bude treba aj trochu skriptovania, ale nemajte strach, aj to si urobíme sami. Pokiaľ je váš projekt menší, stará sa o vás váš špecialista s ktorým komunikujete priamo - Pozná vás, vaše kampane a hlavne vaše ciele. Pokiaľ ste väčší, pracuje pre vás skupina špecialistov - každý expert vo svojej oblasti so spoločným cieľom. O celkovú stratégiu a reporting projektu sa stará váš account manažér, ktorý berie váš biznis akoby bol jeho vlastný. Proste berie si výsledky osobne. Jednotlivé kampaňové detaily s vami ale stále rieši špecialista.

Cieľom našej práve pre vás je splniť a prekonať vaše ciele. A to nie len tým, že si odvedieme “našu prácu” a tým to končí, ale vymýšlame, skúšame a testujeme čo by mohlo zafungovať ešte lepšie. A to nad rámec našej náplne práce - pokiaľ máme možnosť, navrhneme vám čo by ste ešte mohli urobiť aby ste predávali lepšie. Napríklad o ktorý produkt je záujem, čo by ste mali robiť s jeho cenou aby ste prilákali viac zákazníkov a podobne.

Vedeli ste, že priemerný zákazník o vás potrebuje “zakopnúť” až 7 krát než objedná?

Tak napríklad, my vieme robiť toto:

Dosiahli sme 3358% návratnosť investície do Facebook reklamy

Dosiahli sme 3358% návratnosť investície do Facebook reklamy

Čo to teda vlastne robíme?
No predsa riešime digitál

Využívame všetky médiá a služby v online priestore, ktoré pre vás budú prínosom. Neprídete o nič len preto, lebo “nám platíte málo hodín” - ak to má zmysel, ideme do toho. A naopak, ak vieme, že to zmysel nemá, pretože sme to už videli stokrát zlyhať, nebudeme to skúšať 101 krát. Jednoducho, nie je všetko pre každého. Ale my našťastie presne vieme, čo je pre vás. A konkrétne to budú niektoré z týchto služieb:

Google management

Google Ads (Adwords) je základ výkonovej PPC reklamy. Je to 80% našej činosti. Tím našich PPC špecialistov sa vyžíva v rastúcich výsledkoch vašich kampaní. Takže nech už prídete s čímkoľvek, našich 5 Premier Partner špecializácii vás podrží!. Pozrite sa teda ako to robíme.

Reklama na facebooku a instagrame

Bez sociálnych sietí to už dnes nejde. Aj keď sa vám nechce tváriť sa na Facebooku “chrumkavo”, tento kanál prináša zákazníkov - je to výkonový PPC kanál. Takže sa pohodlne usaďte a pozrite sa, čo pre vás máme.

YouTube reklama

Áno, my naozaj stále robíme zhliadnutie za 0,01€. Proste ak chcete aby vaše video videlo čo najviac ľudí z cieľovky, my sme tí, na ktorých sa treba obrátiť. A občas dokonca ustrelíme na 0,002€. Ale to len výnimočne, takže psst ;)

SEO - optimalizácia pre vyhľadávače

Našli ste nás cez reklamu, odporúčanie alebo snáď organický výsedok? Dbáme totiž na všetky kanály a SEO je pre nás nie je návštevnosť ani pozície ale objednávky z organiky. Ale pozor - nie last-click ale first-click atribúcia. Trochu moc odborné? Nevadí, kliknite, vysvetlíme.

Analýza použiteľnosti webu

Je super, že vám kampane robia krásny obrat s 2% mierou objednávok. Ale predstavte si, že by sme urobili nejaké A/B testovačky a následné zmeny aby to bolo 3%. To znamená, že v rovnakom rozpočte urobíte o 50% vyšší obrat! A to je woooooow. Tak takto sa to robí.

Tvorba responzívnych wordpress webov a e-shopov

No jasné, bez poriadneho webu to nejde. Takže ak sa zhodneme na tom, že potrebujete nový, urobíme ho tak aby skutočne predával viac. A postavený na Open Source aby ste k nemu mohli pustiť kohokoľvek kedykoľvek.

Koľko to bude stáť?

To záleží od náročnosti vášho projektu. Každá služba a každé médium vyžaduje svoj čas, ktorý je potrebné mu venovať aby bolo možné očakávať výsledky. Takže pohybujeme sa orientačne takto, no to čo vás to bude skutočne stáť si s nami preverte Najprv s vami celkom bezplatne a úplne nezáväzne preberieme vaše ciele a očakávania, povieme čo by ste mali robiť a čo od toho očkávať a ak budete mať záujem, urobíme vám bezplatný návrh našich služieb aj rozpočtov na média. A ak vám to bude dávať zmysel, môžeme sa do toho pustiť.

Dajte nám 3 mesiace

Totiž aj keď sme experti par-excellence a s podobným biznisom ako máte vy už určite máme skúsenosti, každá kampaň je totálne iná. A musíme prejsť procesom kedy sa učí kampaň, následne sa učíme my z kampane a vo finále ladíme aby sme vám po 3 mesiacoch ukázali čo pre vás online priestor dokáže a za koľko. Potom je tu priestor aby ste nám povedali, či je to cesta alebo nie. A ďalej je to už na mravenčej práci na udržaní a zlepšovaní kampaní. Totiž online kampaň je dlhodobý proces, to sa nedá nastaviť, odladiť a nechať tak. Ak budete s týmto počítať, štedro sa vám odmení.

CHCEM BEZPLATNÝ NÁVRH
Najobľúbenejšia voľba
Management Start 192 € mesačne Management 299 € mesačne Management + 625 € mesačne
Google vyhľadávanie Áno Áno Áno
Meranie objednávok (konverzií) Áno Áno Áno
Google Reklamná sieť Nie Áno Áno
Analýza zdrojov objednávok v Analytics (ROI) Nie Áno Áno
Analýza predaja produktov v Analytics (ROAS) Nie Áno Áno
Copywriter - tvorba a testovanie reklamných textov Nie Áno Áno
Tvorba responzívnych bannerov Nie Áno Áno
Pravidelný reportinga vyhodnotenie kampaní Nie Áno Áno
Pravidelná konzultácia stratégie pre rast vášho online biznisu Nie Nie Áno
TOTO CHCEM TOTO CHCEM TOTO CHCEM
Google nám dôveruje už 10 rokov! Môžete nám dôverovať aj vy

našich klientov predlžuje svoje kampane bez prerušen

malých klientov si užíva svoje malé bezstarostné kampane

klientov sa teší z našich komplexných služieb online marketingu

S GoUP pracujem už takmer 2 roky a za ten čas prešla moja kampaň veľkými zmenami s výbornými výsledkami. Odkedy som prešiel na vyšší program Booster vidím, že sa s mojou kamapaňou denno-denne pracuje. Veľmi ma teší aktivita môjho senior PPCčkara a jeho orientácia na výsledok. Na nové funkcie ma niekedy musia presviedčať, no vidím, že využívame len to, čo prináša zisk. Výborné.

Peter Šimko Penta Investmetns

S GoUP pracujem už takmer 2 roky a za ten čas prešla moja kampaň veľkými zmenami s výbornými výsledkami. Veľmi ma teší aktivita môjho senior PPCčkara a jeho orientácia na výsledok. Na nové funkcie ma niekedy musia presviedčať, no vidím, že využívame len to, čo prináša zisk. Výborné.

Peter Šimko Microsoft

Veľmi ma teší aktivita môjho senior PPCčkara a jeho orientácia na výsledok. Na nové funkcie ma niekedy musia presviedčať, no vidím, že využívame len to, čo prináša zisk. Výborné.

Peter Šimko Microsoft

Socializujme sa. Dajte nám Like a nič Vám neujde.